Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Работа и бизнис | Деловен простор | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Деловен простор | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 дек. 09:19 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAZBA DUKAN 7 M2-NOVO LISICE

15 000 ЕУР Намалена цена

13 ноем. 10:56 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Delovna zgrada so magacin vo Vizbegovo

600 000 ЕУР

08 авг. 15:48 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin vo Brazda Cucer Sandevo

500 ЕУР

23 јул. 10:57 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Itno magacin 250m2 sproti Replek

300 ЕУР

24 дек. 13:36 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

izdavam magacinski prostorii

30 ноем. 16:25 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava prostor od 3000m2 cena povolna

17 септ. 00:21 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Podrum vo trgovski centar Avtokomanda

05 апр. 13:54 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

МAGACIN SO KANCELARII MOMIN POTOК RENT 410

1 250 ЕУР

01 фев. 15:30 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

MAGACIN VO GTC

8 500 ЕУР

16 апр. 14:58 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin vo Madzari

10 јул. 14:24 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Deloven prostor so magacin

73 200 ЕУР

05 дек. 13:55 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO MOMIN POTOK

15 јан. 16:30 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se iznajmuva magacin vo Vizbegovo

1 400 ЕУР

11 окт. 17:34 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Deloven prostor od 1200m2 vo Vlae

420 000 ЕУР

17 септ. 11:12 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Povolno i itno pomosen magacin

150 ЕУР

14 септ. 09:46 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hala od 210m2 vo Vizbegovo

150 000 ЕУР Намалена цена

12 септ. 17:01 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacinski prostor od 230m2 vo n Suto Orizari

09 септ. 18:33 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov magacin vo Vizbegovo od 1300m2

380 000 ЕУР

29 мај 09:48 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Objekt od 2700m2 vo Vizbegovo

06 мај 10:41 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

MAGACINSKI PROSTOR SPROTI PORCHE MAKEDONIJA

420 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Деловен простор | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации