Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Работа и бизнис | Деловен простор

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Деловен простор | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:46
Линк
Магацин  ·  Струмица

Prodava-Iznajmuva deloven prostor


Вчера 16:46 Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам/Изнајмувам магацин

50 000 ЕУР

Вчера 11:46
Линк
Магацин  ·  Струмица

Prodava-Iznajmuva deloven prostor

18 апр. 03:49 Магацин  ·  Струмица

Deloven prostor za iznajmuvanje

14 апр. 21:41 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Карпош

STANBENO DELOVEN OBJEKT VO VIZBEGOVO

375 000 ЕУР

12 апр. 10:52 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA DELOVEN OBJEKT VO VIZBEGOVO

375 000 ЕУР

25 мар. 23:17 Магацин  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Deloven objekt vo Gevgelija

15 јан. 16:37 Магацин  ·  Велес

Se izdava magacin

450 ЕУР

11 јан. 23:15 Магацин  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

SE PRODAVA MAGAZIN,,RABOTILNICA,PUNTORI,HALA

1 ЕУР

09 јан. 17:49 Магацин  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Magacin od 1700m2 plus 4700m2 plac vo Sutka

18 дек. 09:19 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAZBA DUKAN 7 M2-NOVO LISICE

15 000 ЕУР Намалена цена

15 дек. 14:06 Магацин  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava magacin 200m2

05 дек. 16:26 Магацин  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam objekt vo Momin Potok

350 000 ЕУР

Онлајн
28 ноем. 23:08 Магацин  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Magacin hala

17 ноем. 12:05 Магацин  ·  Скопjе  ·  Петровец

Deloven prostor i kuka Katlanovo

13 ноем. 10:56 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Delovna zgrada so magacin vo Vizbegovo

600 000 ЕУР

07 ноем. 09:19 Магацин  ·  Куманово

parket-montaza

70 МКД

10 окт. 14:57 Магацин  ·  Валандово

Се продава

01 окт. 14:37 Магацин  ·  Битола

Magacinski prostor od 8000m2 vo Bitola

07 септ. 21:15 Магацин  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Prodavam ili izdavam magacin i plac

500 ЕУР

05 септ. 10:30 Магацин  ·  Гостивар

Magacinski prostor vo Gostivar

23 авг. 19:50 Магацин  ·  Битола

Magacin od 500m2

115 000 ЕУР

08 авг. 15:48 Претпријатие Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin vo Brazda Cucer Sandevo

500 ЕУР

23 јул. 10:57 Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Itno magacin 250m2 sproti Replek

300 ЕУР

22 јул. 16:18 Магацин  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Prodavam nov magacin i plac

500 ЕУР

28 јун. 07:34 Магацин  ·  Виница

Магацински простор во Блатец

1 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Деловен простор | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации