Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ALFA ROMEO 2.0 150ks BENZIN PLIN

3 350 ЕУР

Се продава од: Mac 09 дек. 11:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Alfa Romeo
Модел
Alfa 147
PRODAVAM ALFA ROMEO 147 2.0 150 KS BENZIN SO VGRADEN SEKVENCIONALEN PLINSKI URED LANDI RENZO VO ITALIJA

UVEZENA OD ITALIJA 2013 GOD
DOMAKINSKI CUVANA
ODLICNA SOSTOJBA , KAROSERISKI,MOTOR,MENJAC SE ISPRAVNO, KOROZIJA NEMA NIKADE..

REALNA POTROSUVACKA NA PLIN OD 10 LIT OTVORENO, 11 LIT GRAD

REGISTIRANA DO JULI 2016 SO ZELEN KARTON

OD OPREMA POSEDUVA SKORO SE

12 AIR BAG
NAVIGACIJA
TELEFON
BOARD KOMPJUTER
DVOZONSKI KLIMATRONIC
BOSE OZVUCUVANJE SO VUFER VO GEPEK
17 KI ALFA ROMEO BANDAZI SO 215 45 ZR 17 LETNI GUMI
KOMANDI NA VOLAN
STEPTRONIC MENUVAC, MANUEL I AUTOMATIC
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
KOZNI SEDISTA
2 FABRICKI KLUCEVI
TEMPOMAT
ABS, ESP
DR...

SMENETI FILTRI U MASLO

MOZE ZAMENA ZA PIKAP !!!

TEL 075 514 169
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации