Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD MONDEO -93

500 ЕУР

Се продава од: Ласте 23 дек. 18:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Mondeo
Продавам Ford Mondeo 1.8
бензин ,1993 година во возна состојба.Има клима,електрика на стакла и ретровизори ,далечинско заклучување.Колата не е регистрирана.
Ласте
075712122
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации