Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz S320 Long

13 900 ЕУР

Се продава од: Ivan 25 ноем. 20:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mercedes-Benz
Модел
320
Se prodava Mercedes 320 s long
2006 god
Ivan
 
070232411
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации