Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.4 BENZIN FULL OPREMA MK TABLI - 09

0 ЕУР

Се продава од: astra 24 дек. 13:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel Astra 1.4 benzin 90 KS FEJSLIFT
- EURO-4 MOTOR NA LANEC
- NOVIOT ECOTEC MOTOR
** REGISTRIRANAM CELA GODINA NA MK TABLI **
- klimatronik
- komandi na volan
- abs, esp srs
- 8 airbag
- el stakla
- radio cd mp3 opel original
- 4 NOVI ZIMNI GUMI SAVA
- SERVISIRANA KOMPLET
- 100 % GARANCIJA ZA KILOMETRI
- KUPENA OD MK NE E UVEZUVANA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации