Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel | Охрид

Agila , 1
Antara , 3
Ascona , 1
Astra , 74
Combo , 1
Corsa , 63
Frontera , 3
Insignia , 5
Kadett , 2
Meriva , 8
Monterey , 1
Omega , 1
Signum , 3
Sintra , 1
Tigra , 7
Vectra , 37
Vivaro , 1
Zafira , 10

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 апр. 14:27 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra J 1.6 Turbo (180 Hp) Automatic бензин/плин

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр. 03:49 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

Se prodava Opel Corsa 1.0 so defekt motor 1.100 evra

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
16 апр. 13:44 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL Corsa 1.4

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 13:41 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Охрид

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI 7 sedista

9 900 МКД

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
16 апр. 13:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Охрид

Opel Insignia Grand Sport Innovation 2.0 CDTi АТ8

18 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
16 апр. 13:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra K 1.6 CDTI Business Edition Start/Stop

11 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
16 апр. 13:28 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Охрид

Opel Meriva 1.7 CDTI Design Edition automatic

7 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
09 апр. 20:47 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110 KS EU6 NOVA KOLA - 18.MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 15:05 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL CORSA 1.2 80 KS BENZ PLIN - 09 ..MT Auto

2 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 14:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Охрид

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 KS KOZA LED PDC- 10.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 14:36 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS GERMANY - 09.MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 11:20 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Agila  ·  Охрид

OPEL AGILA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ - 09.MT Auto

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 11:13 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 6 BRZ ECOFLEX - 10.MT Auto

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 11:11 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Охрид

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS COSMO NOVA - 12 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 11:05 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Охрид

Opel Insignia 2.0cdti 131ks cosmo navi led pdc 2010 MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
03 апр. 10:58 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 160000 KM NOVA -12..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 10:56 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra 1.7 CDTI 125ks cosmo 165000km 2011 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 10:55 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra 1.7cdti 110ks 182000km 2011 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 05:39 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Охрид

Продавам Опел Зафира турер

8 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 15:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 16:48 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL Corsa 1.4

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 20:14 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

Opel Corsa

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
26 фев. 18:48 Автомобили  ·  Opel  ·  Tigra  ·  Охрид

Opel Tigra 1.4 benzin

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 40 000 - 44 999
14 фев. 14:27 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira Tourer  ·  Охрид

Продавам ПМВ Опел Зафира турер

8 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 21:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra 1995 dizel

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 14:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

Se prodava opel corsa 1.0

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 75 000 - 79 999
27 јан. 09:38 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

OpelAstraH

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
21 дек. 05:06 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Se prodava Opel Astra H 1.7 cdti 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
27 ноем. 20:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Охрид

Opel Vectra 1.6i

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
03 ноем. 16:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Охрид

Opel Zafira 1.9 CDTI 150 HP 2010 година автоматик

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
28 окт. 18:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Prodavam avtomobil vo ispravna I vozna sostojba

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 22:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

Opel Corsa D 1.2 - Prva boja..Reg.cel god

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
03 окт. 17:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

Se prodava Opel Corsa

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
02 окт. 21:30 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

Se prodava✅

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
25 септ. 16:48 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Охрид

Opel Zafira 1.9 CDTI 150 HP 2010год.

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
16 септ. 11:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Se prodava

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 06:43 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra 2000 vo top sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 14:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Охрид

Opel Vectra 2005

1 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
08 авг. 15:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

Opel Corsa - Prva boja...Registrirana

1 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
14 јул. 12:49 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra 1.7 Disel

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун. 13:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Охрид

Se prodava Opel zafira 1.9 2010g

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 07:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Охрид

Se prodava zafira b

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
21 фев. 10:46 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

Opel Corsa 1.2 - Prva boja

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
07 јан. 02:23 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Se prodava avtomobil vo dobra sostojba

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 5 000 - 9 999
02 јан. 08:55 Автомобили  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Охрид

Se Prodava extra socuvana Opel

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
01 јан. 11:08 Автомобили  ·  Opel  ·  Друг модел  ·  Охрид

Se Prodava extra socuvana Opel

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
19 дек. 19:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel astra g 1.7 turbo dizel

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 10:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

Opel Corsa 2006

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 22:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra 1.7D

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 15:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Охрид

Opel Astra avtomobil

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации