Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 TDI -06

0 ЕУР

Се продава од: Bobi 09 дек. 09:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava Golf 5
-Godina na proizvodstvo 2006
-so 5 vrati
-Pominati kilometri 180000
-4 novi gumi
-Aluminiumski bandasi
-Registriran cela godina+zelen karton
-redovno servisiran
-so ful oprema GOOAL
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации