Објавени: јун. 24 2017 12:52

ALFA 147 2.0 benzin+plin mnogu cuvana

Објавени: јун. 24 12:52
Прегледи: 5
PRODAVAM ALFA ROMEO 147 2003 GOD. 2.0 BENZIN, 150KS, SO A-TESTIRAN PLINSKI URED LANDI-RENZO MONTIRAN VO ITALIJA, SO PECAT VO KNISKA
UVEZENA 2013 GODINA OD ITALIJA

REGISTRIRANA+ZELEN KARTON
ODLICNA POTROSUVACKA 11 LIT GRAD, 9 LIT OTVORENO
DOMAKINSKI CUVANA, KOMPLETNO ISPRAVNA, BEZ KOROZIJA
PREVISOKO NIVO NA OPREMENOST, POSEDUVA BUKVALNO SE OD OPREMA
17` ALUMINIUMSKI BANDAZI

MOZE ZAMENA ZA POGOLEMO

TEL 075 514 169
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
075514169

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации