Објавени: дек. 09 2023 07:54

Alfa Romeo 147 1.9 JTD-04-klima-Reg.Cela Godina

ЕУР

Објавени: дек. 09 07:54
Прегледи: 22
Alfa Romeo 147 1.9 JTD.2004 .Full Oprema Odlicna Sostojba.sacuvana.stegnata.servistana.motot menjac.odlicen.smenet set lammella.potisna ..nema izlupen lak ni korozija..4 skono gumi..alfata e odlicna.
Reg.cela godìnaa..12.2024
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
22
070-888-404

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации