Објавени: јул. 07 2023 06:35

Alfa Romeo 159 jtdm 175hp

ЕУР

Објавени: јул. 07 06:35
Прегледи: 35
Se prodava odlicno socuvana Alfa Romeo 159 1.9jtdm 175 ks
-Napraven golem servis,do nareden ima za vozenje 50 000 km
-Smenet set lamela potisna drug lager pumpa za kumplug i komplet prednica.
-Novi gumi
-Regirstrirana pred 15 dena
-EGER OFF
-DPF OFF
-Kolata ja vozam 6 godini i e odrzuvana maksimalno.
Za poveke info 078-267-095
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
35
078-267-095

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации