Оглас од претпријатие Објавени: мај 07 2024 10:21

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avantgarde koza 2006 MT Auto

ЕУР

Објавени: мај 07 10:21
Прегледи: 470
MERCEDES B 180 CDI 110 KS, AVANTGARDE NOV UVOZ GERMANY
- 174000 KM BUKVALNO KAKO NOV BEZ NIKAKVA ZABELESKA
- 2 KLUCEVI SERVISNA ISTORIJA
- KOMPLETNO SERVISIRAN NA 170000 KM

- AVANTGARDE OPREMA
- KOZA
- PARK SENZORI I NAPRED I NAZAD
- KLIMATRONIK(LADI PERFEKTNO)
- POTROSUVACKA 5.5L/100KM
- BLUETOOTH, TELEFON AUX, KOMANDI NA VOLAN
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- 10 AIRBAGS
- ABS,- ESP,- SRS,
- SENZORI ZA DOZD
- ABBLEND SISTEM NA RETROVIZORI
- GREACI VO RETROVIZORI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- AUX IN
- EL RETROVIZORI SO PODESUVANE I AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE
- 4 EL STAKLA SO MOZNOST ZA ZATVARANE I OTVARANE SO KLUCOT
- HALOGENKI
- NOVI ALU BANDAZI BEZ GREPKA SO NOVI GUMI 2022
- NAJDOBRIOT MOTOR SO POTROUVACKA 5.5 l/100 KM
- NE E UDIRANA SITE STAKLA SE MERCEDES ORGINALNI NEMA GREBANI KOPCINJA NEMA GREBANICI
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE MOTOR RABOTI PERFEKTNO
** MOTOROT E BUKVALNO NOV BEZ SUMOVI BEZ KAPKA MASLO
** BEZ NIEDNA ZABELESKA, KAKO NOVA ! ! !

----UVEZENA OD GERMANY...BEZ ZAMENI ---

076 877 333
FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: antara aygo avensis c1 c3 qashqai jeep insignia rav4 bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo bravo zafira captiva focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220 308 207 suzuki toyota mazda
___________________________________
www.mt-auto.com
Опис на линк

Avto plac MT AUTO

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com/

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации