Оглас од претпријатие Објавени: фев. 06 2024 03:31

OPEL CORSA D 1.3 CDTI

ЕУР

Објавени: фев. 06 03:31
Прегледи: 201
OPEL CORSA D 1.3 CDTI
-Nov Uvoz
-2010 god izlezena kaj nas
-1.3 cdti 70 kw Euro 4
-Klima
-Tempomat
-Kozen Volan so Komandi
-Elektrika Na Stakla
-Elektrika na Retrovizori
-Aliminski Bandasi
-Info-071388988
-4399 eu
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации