Оглас од претпријатие Објавени: фев. 05 2024 01:19

Stan vo K Voda 96m2 so 2 spalni

ЕУР

Објавени: фев. 05 01:19
Прегледи: 32
Се продава стан во Кисела Вода спроти ОУ Дуња 82м2 со две тераси + 14м2 на 3/8 кат со лифт и парно, дневна,одделно кујна,терперазија,2 спални соби,вц+ купатило,плус шпајз.
-станот е за реновирање
-ориентација с/з
-незадолжителна гаража 20м2 + 8000 евра
Шифра 24756
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации