Оглас од претпријатие Објавени: фев. 21 2024 01:07

Se izdava namesten stan vo Centar 85m2 so 2 spalni

Објавени: фев. 21 01:07
Прегледи: 54
Се издава наместен стан во Центар кај МВР 85м2 со тераса на 2 кат со лифт и парно,2 спални соби.
-новоградба

Цена 500 евра/месечно

Шифра 24873
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации