Оглас од претпријатие Објавени: јун. 29 2015 09:19

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN so 1 spalna VO KAPISTEC

Објавени: јун. 29 09:19
Прегледи: 9
KAPISTEC - LUKSUZEN stan so 1 spalna komplet renoviran so nov mebel.

Boris
078-884-350

Cena 350 EUR
Опис на линк

AKVARIUS

PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации