Оглас од претпријатие Објавени: апр. 01 2024 10:47

Namesten stan vo Hrom 42m2 so 1 spalna novogradba

ЕУР

Објавени: апр. 01 10:47
Прегледи: 337
Се продава наместен стан во Хром вo близина на Маркетот Наја,42м2 со тераса на приземје,1 спална,греење на инвертер клима.
-ориентација запад
-новоградба 2017г
Шифра 24790
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации