Оглас од претпријатие Објавени: апр. 22 2024 12:03

Stan vo Centar kaj narodna banka 79m2 so 3 spalni vo izgradb

ЕУР

Објавени: апр. 22 12:03
Прегледи: 335
Се продава стан во Центар - Маџар Маало кај народна банка 79м2 со тераса на кат со лифт,дневна со кујна и терпезарија,3 спални соби,вц+купатило.
-во изградба - готов 07.2024г
Цена 1650 е/м2
Шифра 24001
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации