Оглас од претпријатие Објавени: септ. 26 2022 11:33

Stan vo Aerodrom 72m2 so 2 spalni delumno renoviran

ЕУР

Објавени: септ. 26 11:33
Прегледи: 32
Се продава стан во Аеродром во близина на ОУ Љубен Лапе 72м2 со две тераси на 5/5 кат без лифт,со парно,2 спални соби,2 купатила.
Реновирани купатила,сменети пвц прозори,водоводна и електрична исталација.
ориентација ј/и , с/и
подрум 6м2
Шифра 23700

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации