Оглас од претпријатие Објавени: мар. 14 2024 04:33

Stan Centar 74m2 so 2 spalni so 2 parking mesta

ЕУР

Објавени: мар. 14 04:33
Прегледи: 68
Се продава стан во Центар кај Универзална сала 74м2 на 1/4 кат со лифт ,со 2 спални, вц и купатило, во цената се вклучени 2 подземни паркинг места
понова градба
Шифра 24949
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации