Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
Денес 13:07
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Станови во градба

2 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
20 апр. 14:26
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 ЕУР

Број на соби: 8
10 апр. 08:09
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава модерен дуплекс во дебар маало

600 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140

Денес 22:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Urban stan od 136 m2, pod padinite na Vodno.

179 999 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Голем, комотен стан во строг центар на Скопје

285 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 21:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stanovi i Duqani

650 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 120
Денес 13:07
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Станови во градба

2 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ubav 4 soben stan na Vodno so pogled

Број на соби: 4
Денес 11:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kukja vo Pripor

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Денес 10:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs kuka so prekrasen pogled vo nas.Baraki Ohrid

300 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 20:39 Станови  ·  Струга

Prodavam 2 stana vo Struga po 135 i 138m2 novogradba, duplex

Број на соби: 4
Вчера 16:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan dupleks Taf

187 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 апр. 14:26
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 ЕУР

Број на соби: 8
20 апр. 12:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Stan vo individualna kuka

120 000 ЕУР

Број на соби: 7
20 апр. 11:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 166m2 vo Ohrid

200 000 ЕУР

Број на соби: 5
20 апр. 01:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Izdavame 140 m2 , 3 spalni, kat kuka Zdanec

Број на соби: 6
Површина: 140
20 апр. 00:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

1 650 ЕУР

Број на соби: 4
19 апр. 17:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Przino

178 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 апр. 16:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Deloven prostor sproti Treska

122 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 апр. 15:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

CETIRISOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1, KOMPLEKS MAKEDONIJA

1 850 ЕУР

Број на соби: 4
19 апр. 14:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 134m2 vo Karpos

1 550 ЕУР

Број на соби: 5
19 апр. 08:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODVA LUKSUZEN CETVOROSOBEN STAN VO VERINA

245 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 апр. 20:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 апр. 19:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава стан во Црниче

200 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 апр. 18:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Се продава куќа во Сопиште

183 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 апр. 16:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR VODNO KUKA SO EXTRA CENA

1 ЕУР

Број на соби: 3
18 апр. 15:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR G ZID ANEX SPROTI SOBRANIE NA RM 124M2

1 ЕУР

Број на соби: 4
18 апр. 15:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ekskluzivno Shamionce Kisela Voda 140m2

161 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
18 апр. 09:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stara kuka vo Crnice/Centar2

85 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
17 апр. 10:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov luksuzen stan na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 150
17 апр. 08:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dupleks vo Kapistec 144m2

1 450 ЕУР

Број на соби: 6
16 апр. 16:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov komoten stan na Vodno

Број на соби: 3,5

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации