Оглас од претпријатие Објавени: мар. 05 2021 10:31

NAMESTEN STAN VO AERODROM 59m2 SO 2 SPALNI RENOVIRAN

ЕУР

Објавени: мар. 05 10:31
Прегледи: 42
Се продава наместен стан во Аеродром позади Капитол 59м2 со тераса на 3/4 кат без лифт со парно,има 2 спални соби.Реновиран
Шифра 22366
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI - HOUSE IMPERIAL
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации