Оглас од претпријатие Објавени: фев. 08 2024 03:27

Namesten stan vo Aerodrom 60m2 so 2 spalni renoviran

ЕУР

Објавени: фев. 08 03:27
Прегледи: 54
Се продава НАМЕСТЕН стан во Аеродром-Острово во близина на Железничка 60м2 без тераса на 4/5 кат без лифт и парно,2 спални соби.
-ориентација исток
-подрум
-реновиран
Шифра 24395
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации