Оглас од претпријатие Објавени: септ. 25 2023 11:16

Namesten stan vo Kapistec 63m2 so 1 spalna ponova gradba

ЕУР

Објавени: септ. 25 11:16
Прегледи: 34
Се продава наместен стан во Капиштец спроти т.ц Зебра 63м2 со тераса на 1/5 кат со лифт,сопствено парно,1 спална соба.
-ориентација север
-понова градба 2007 година
Шифра 13307
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации