Оглас од претпријатие Објавени: фев. 22 2024 04:08

Namesten stan vo Kapistec 96m3 so 3 spalni

ЕУР

Објавени: фев. 22 04:08
Прегледи: 54
Се продава наместен стан во Капиштец кај Дирекцијата на Зегин 96м2 на 3/4 кат со лифт,сопствено парно,дневна со кујна и терпезарија кои излегуваат на тераса,спална соба,две детски соби,вц+купатило.
-со сопствено надворешно паркинг место
-ориентација исток
Шифра 24879

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации