Оглас од претпријатие Објавени: фев. 05 2024 12:53

Namesten stan vo Karpos 3 - Leptokarija 55m2 so 1 spalna

ЕУР

Објавени: фев. 05 12:53
Прегледи: 135
Се продава наместен стан во Карпош 3 - Лептокарија 55м2 со тераса на 6/7 кат со лифт и парно,дневна со кујна,1 спална соба.
-ориентација југ
-подрум + 3м2
Шифра 24825
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации