Оглас од претпријатие Објавени: фев. 19 2024 10:22

Namesten Stan vo Kisela Voda 85m2 so 2 spalni novogradba

ЕУР

Објавени: фев. 19 10:22
Прегледи: 54
Се продава Наместен стан во Кисела Вода спроти средното економско училиште, 85м2 од кои 72м2 е стан и 13м2 се три тераси,на кат 4 од вкупно 4,нема коси ѕидови, има високи таваници,во зградата има лифт.Станот има ходник, гостински тоалет, вц со бања, две спални соби, отворен простор кујна трпезарија дневна и три тераси за секоја соба,греењето е индивидуално парно плус клима во дневната соба.
Шифра 24685

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации