Оглас од претпријатие Објавени: фев. 08 2024 03:23

Stan vo 11 Oktomvri 50m2 so 1 spalna novogradba

ЕУР

Објавени: фев. 08 03:23
Прегледи: 202
Се продава стан во населба 11 Октомври 50м2 без тераса на приземје,дневна со кујна ,1 спална соба.
-со надворешно паркинг место
-ориентација ј/з
-новоградба
Шифра 23553
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации