Оглас од претпријатие Објавени: мај 22 2023 12:51

Stan vo Aerodrom 79m2 so 3 spalni

ЕУР

Објавени: мај 22 12:51
Прегледи: 21
Се продава стан во Аеродром кај Тобако 2 79м2 со тераса на 6/8 кат со лифт и парно,3 спални соби,вц+купатило.
-ориентација с/и
-сменети пвц прозори,реновирани вц и купатило,плочки во кујна и на тераса.
-подрум + 5м2
Шифра 24236
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации