Оглас од претпријатие Објавени: фев. 24 2022 01:09

Stan vo Centar 91m2 so tri spalni

ЕУР

Објавени: фев. 24 01:09
Прегледи: 38
Се продава наместен стан во Центар кај Универзална 91м2 со две тераси на 4/5 кат без лифт со сопствено парно,има 3 спални соби,вц+купатило.
Шифра 23260
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации