Оглас од претпријатие Објавени: фев. 23 2024 03:46

Stan vo Centar kaj Klinicki 58m2 so 2 spalni

ЕУР

Објавени: фев. 23 03:46
Прегледи: 46
Се продава стан во Центар во близина на Клинички,Diamond Mall,и МВР 54м2 со тераса +4м2 на 4/7 кат со лифт,греење на струја,дневна со кујна ,2 спални соби.
-делумно реновиран (сменети пвц прозори)
-со надворешно паркинг место
-подрум + 4м2
-ориентација с,с/и
Шифра 24834
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации