Оглас од претпријатие Објавени: мар. 13 2023 10:48

Stan vo Gorce Petrov 73m2 so 2 spalni novogradba

ЕУР

Објавени: мар. 13 10:48
Прегледи: 24
Се продава стан во Ѓорче Петров кај стадинот Кокта 73м2 со тераса на 4/4 кат со лифт,2 спални соби.
-градба 2016 година
-ориентација с/ј
Шифра 24146


za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации