Оглас од претпријатие Објавени: апр. 03 2024 02:31

Stan vo Hipodrom 76m2 so 3 spalni vo izgradba

ЕУР

Објавени: апр. 03 02:31
Прегледи: 166
Се продава стан во градба во ХИПОДРОМ, во новата населба со куќи. Објектот е со само 3 станбени единици - еден стан на спрат.
Станот е на 2/2 кат (плоча па кров,без косини), има површина од 76м2 и е со 3 спални соби.
Мирно домување во населба со куќи.
Ретка можност да купите правилно проектиран стан кој има прозор во кујна и прозор во бања.
Греењето е со инвертер.
Станот располога со просторен дневен простор и три добро проектирани спални соби.
-готов 05.2024 година
-со надворешно паркинг место
Шифра 24687
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации