Оглас од претпријатие Објавени: апр. 03 2023 10:48

Stan vo Kisela Voda 93m2 so 2 spalni renoviran

ЕУР

Објавени: апр. 03 10:48
Прегледи: 44
Се продава стан во Кисела Вода спроти Дом за слепи 88м2 со тераса + 5м2 на 4/4 кат без лифт,со парно,2 спални соби.
-надградба
-останува кујна и две клими
-ориентација ј/з
Шифра 23946

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
ili na nasata web strana
www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации