Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se iznajmuva Luks Stan vo City Tower

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности Дом Арт 01 дек. 21:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности Дом Арт
  Online
078 268 714
Leaflet
Se iznajmuva Luks Stan vo City Tower
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 268 714
Агенција за недвижности Дом Арт
Агенција за недвижности -Дом Арт , располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо: 078212174;078268714;077417174;072210841
Посетете ја нашата продавница
Ул.Дебарца бр.74 Прикажи на мапата
078268714
Агенција за недвижности Дом Арт
  Online
078 268 714
Leaflet
Кон почеток