Оглас од претпријатие Објавени: апр. 06 2015 04:35

Nov trosoben stan 60m2 vo Bunjakovec

ЕУР

Објавени: апр. 06 04:35
Прегледи: 100
Impuls Agencija prodava nov trosoben stan 60m2 vo Bunjakovec, so dve spalni, na 1 vi kat, so parking prostor. Poveke informacii na kontaktot podolu.

Cena: 1250 EUR

Kontakt: 070-233-123 Dimitar Impuls Agencija
Опис на линк

Импулс Агенција за Недвижности

Најдобра услуга за Недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации