Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan na prizemje od 106m2 vo Centar

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 14 ноем. 10:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ 0 МКД
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20 0 ЕУР
STAN VO AERODROM VO GRADBA 53m2 0 ЕУР
STAN VO AERODROM 90m2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава стан во Центар на приземје, 106м2 со вкупно 5 простории организиран како два одделени стан со иста влезна врата.Станот е реновиран.Цена по договор.
шифра.2023
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Leaflet
Deloven prostor vo Aerodrom 48m2 53 000 ЕУР
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ -20М2 1 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
STAN VO AERODROM VO GRADBA 53m2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации