Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

DOMIK 4 SOBEN NOV STAN VO DEBAR MAALO

1 170 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Домик недвижности 01 јул. 14:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Домик недвижности
SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA NA VODNO 2 500 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ SOBOREN HRAM 1 200 EUR
SE IZDAVA EKSKLUZIVEN NAMESTEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 2 500 EUR
SE IZDAVA  DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICE 230 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Agencija Domik prodava nov 4-soben stan vo Debar Maalo vo blizina na Vardar Mebel so povrsina od 112 m2 so 3 spalni,2 kupatila 2 terasi, na 6 kat, Cena : 1.170 Evra/m2

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 078/239-039 i 078/239-036
e-mail: [email protected]
www.domikestate.com

Домик недвижности
Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто! Како агенција постоиме многу одамна. Ние знае дека купувањето на стан или куќа преставува многу повеќе, од само покрив над глава. Според тоа се трудиме на своите клиенти, да им обезбедиме идеален дом во кој ќе ја градат својата иднина. Ние сме Домик недвижности, агенција за недвижности каде што треба да започне Вашата потрага по нов дом. Нашиот асортиман на улуги вклучува : -продавање на недвижен имот -купување на недвижен имот - изнајмување на недвижен имот Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје. Достапни се станови со различна квадратура според Вашите потреби. Помеѓу актуелните станови достапни за издавање се станови на водно, атрактивна куќа во пржино, во елитниот дел на бардовци, резиденции за дипломати и итн. Нашата агенција е позната што пред се нудиме станови и куќи кои ќе овозможат Ваша максимална удобност. Во моменталната понуда на нашата агенција се вклучени за издавање следните станови : издавање трособен стан во центар издавање нов двособен стан во центар издавање луксузен дуплекс во тафталиџе издавање двособен стан во Карпош Кога сте по потарага по стан или куќа, Ви предлагаме од наша страна директно да разговарате со нас, ние како ваши агенти ќе обезбедиме точна и сигурна информација која ќе биде претходно проверена. Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите. Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби. Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист. Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.
Посетете ја нашата продавница
ул. Наум Наумовски Борче бр. 50/3-4 Прикажи на мапата
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Домик недвижности
  Online
023221-404,078239-036
Leaflet
Домик недвижности
4 SOBEN STAN VO KISELA VODA KAJ EKONOMSKOTO 350 EUR
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN STAN VO K.VODA KAJ CESMA 220 EUR
RENOVIRAN 2 SOBEN STAN NA ULICA MAKEDONIJA 66 500 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA FLATIRON 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации