Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN PLOSTAD N VAPCAROV STAN OD 60M2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 05 авг. 10:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

29ti NOEMVRI UNIVERZALNA 87m2 0 ЕУР
STAN VO VODNO S.ARSOV 90m2 450 ЕУР
CENTAR G ZID STAN SO EXTRA 930 ЕУР
TAFTALIDZE PRASKA NOV 59M2 0 ЕУР
Se prodava stan od 60m2+20m2 terasa +10m2 podrum kompletno renoviran na 5 od 5 kat so parno i lift cena po dogovor sifra 4179 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR UL MAKEDONIJA 66M2 0 ЕУР
CENTAR G ZID SPROTI  MINISTERSTVO  ZA FINANSII 153 0 ЕУР
TAFTALIDZE GRAND PRESTIZ STAN SO EXTRA CENA 87m2 0 ЕУР
SE IZDAVA LUXUZEN STAN CENTAR POZADI RAMSTOR 126m2 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации