Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мар. 18:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Volkswagen sharan

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
23 ноем. 15:54 Автомобили  ·  Tata  ·  Telcoline  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Tata telcoline 2.0 TDI

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
24 септ. 19:46 Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Nissan Qashqai 1.5 dci 2009g

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 18:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Fiat Panda - bez dokumnti

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
13 септ. 04:14 Автомобили  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Fiat Panda - bez dokumnti

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
12 јул. 22:11 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Xbox One S и 4 игри

170 ЕУР

08 јул. 14:22 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Mercedes B-class 180 CDI

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 23:40 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Prodavam Aifon14

700 ЕУР

06 мар. 14:54 Автомобили  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Vo dobra sostojba

800 МКД

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
11 септ. 23:51 Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Jeep Grand Cherokee

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 22:24 Машини и Алати  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Motor

150 ЕУР

10 јун. 16:01 Куќи/Вили  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Se prodava

1 ЕУР

Број на соби: 6
05 јун. 22:27 Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Peugeot 206sw 2.0 hdi

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
23 фев. 20:13 Викендици  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Vikend kuka vo Lazaropole

28 ноем. 18:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Гостивар  ·  Ростуша

VW Polo 2005 dizel

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
16 окт. 20:04 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Mercedes-Benz B klasa 2007

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 16:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гостивар  ·  Ростуша

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI ECOFLEX 2009G

4 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 00:02 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Гостивар  ·  Ростуша

MINI Cooper

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 22:29 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Opel astra 1.7DTI2001

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт. 14:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Opel Astra -04

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
13 јун. 02:53 Машини и Алати  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Masina za sienje FAF

05 јун. 12:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Opel astra 1.7dti 2001godina

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
05 јун. 12:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Opel Astra 1.7dti -01

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
24 мај 17:09 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Sandaci za pceli

21 мај 11:26 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Гостивар  ·  Ростуша

ALU FELGI

280 ЕУР

19 окт. 23:01 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Opel Vectra 2.0

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 19:10 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Opel Vectra 2.0 Dizel

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
02 авг. 23:28 Автомобили  ·  Smart  ·  Roadster  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Smart Roadster 82CV

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
26 јул. 01:37 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Mini Cooper

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 21:18 Моторцикли (над 50cc)  ·  Спортски  ·  Honda  ·  VF  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Honda RVF 400

6 000 ЕУР

Година: 1998
04 јун. 13:28 Земјоделски и Шумски возила  ·  Приклучни машини  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Prikolka za traktor

1 600 ЕУР Намалена цена

02 дек. 15:03 Автомобили  ·  Piaggio  ·  APE TM  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Piaggio Ape

Година: 2009
Километража: 30 000 - 34 999
21 ноем. 21:34 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto Abarth  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Fiat Grande Punto Abart perfect

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
08 септ. 23:49 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Гостивар  ·  Ростуша

BMW 530

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 400 000 - 449 999
02 септ. 13:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Opel Astra G Bertone Cabrio

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 01:46 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Гостивар  ·  Ростуша

Kuce sarplaninec

200 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации