Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Деловен простор - продажба и купување на деловни простории за секакви намени

Во оваа категорија на Пазар3 ќе сретнете огласи за купување, изнајмување и продажба на канцелариски простор, трафики, магацини, хали, индустриски објекти, и други деловни простории.


Доколку имате потреба од нов деловен објект за извршување на Вашите бизнис потреби регистрирајте оглас "се бара деловен простор" или разгледајте ги сите активни огласи за продажба и изнајмување на хали, магацини и секакви деловни простории. Доколку пак изнајмување или вршите продажба на некаков деловен простор регистрирајте оглас веднаш и комуницирајте со потенцијалните клиенти.


Вчера 15:15 Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se izdava Deloven Prostor vo Topansko Pole

1 ЕУР / месечно

Деловен простор - продажба, купување и изнајмување на секакви деловни простории


Дали започнувате со нова бизнис активност? Потребен Ви е мал деловен простор? Или пак потребна Ви е голема индустриска хала за производство на одредени продукти или суровини?


Без разлика каков тип на деловен простор Ви е потребен, дали за нов бизнис или за веќе постоечка бизнис активност, на Пазар3 брзо, лесно и едноставно можете да го пронајдете Вашето идно место за извршување на Вашите деловни обврски.Какви типови на деловни простории се достапни за купување или изнајмување на Пазар3.мк?


Без разлика во која дејност се наоѓа Вашиот бизнис, сигурни сме дека на Пазар3 можете да најдете деловен простор кој соодветно ќе одговара и ќе ги исполните потребите на Вашите секојдневни бизнис активности.


Во оваа категорија на сајтот се врши продажба, купување и изнајмување на дуќани и трафики, канцелариски простории, магацини, хали, работилници и многу друго.


Разгледајте ги сите огласи за продажба на деловен простор. Простории со помала квадратура, големи индустриски објекти, дуќани, кнацелариски простор и се друго на повеќе локации низ земјата е достапно за купување, продавање и изнајмување на Pazar3.mk.На што да внимавате при купување на деловен простор?


За Ваше полесно пребарување на канцелариски простории и други индустриски објекти, како и полесна одлука при дилемата дали да го изјамите или купите одредениот деловен простор, ги одредивме следните две работи како најважни аспекти на кои што треба да посветите посебно внимание.1. Инфраструктура


При разгледување на деловниот простор информирајте се дали поседува одредени можности за обезбедување, дали има достапни доволно паркинг места, можности за резервно снабдување со електрична енергија, достапни ресторани или слични угостителски објекти и сл.2. Локација


Локацијата и пристапноста до деловниот простор, магацин, дуќан и сл. е од голема важност. Многу е значајно дали локацијата на еден деловен простор, магацин, или индустриски објект е лесно пристапна од главните улици и лесно се наоѓа од страна на потенцијалните клиенти и соработници.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации