Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Multipla

11 авг. 11:52 , ,

FIAT MULTIPLA

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
25 јул. 15:25 ,

FIAT MULTIPLA

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
25 јун. 03:14 ,

Se prodava vo odlicna sostojba

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 мај 19:47 , ,

Fiat Multipla 1.9 jtd

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
03 јан. 15:26 , ,

Fiat Multipla 1.6 Benzin/Meтан

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 окт. 01:58 , ,

Fiat multipla

1 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 13:46 ,

Fiat Multipla moze zamena

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
24 септ. 18:10 , ,

Fiat Multipla

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
31 јул. 12:13 ,

Fiat Mulltipla 1.9 jtd celosno servisirano top

1 599 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
25 јан. 09:25 , ,

FIAT MULTIPLA 1.9 GTI NOV UVOZ FR

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 10:23 , ,

Fiat Multipla 1.9 JTD 105ks

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 16:41 , ,

Fiat Multipla

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 20:48 , ,

Fiat Multipla 1.9 JTD

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 09:50 , ,

FIAT MULTIPLA 1.9 GTI

850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 08:24 ,

Fiat Multipla super familiarno vozilo

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 15:50 , ,

Fiat Multipla

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
10 фев. 19:43 , ,

Fiat Multipla

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
27 јан. 20:38 , ,

Fiat Multipla itno

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
02 јан. 12:31 Претпријатие , ,

FIAT MULTIPLA 1.6 PLIN FULL OPREMA REG 6 SEDISTA

1 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 15:08 , ,

Fiat Multipla JTD

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 18:24 , ,

Fiat Multipla

1 689 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 22:59 , ,

Fiat Multipla 1.9JTD Full Oprema Moze i Zamena

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 18:08 ,

FIAT MULTIPLA 1.9 MULTIJET 120KS 6 MESTA ITNO

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 23:39 ,

Fiat Multipla

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
01 јан. 18:52 ,

Fiat Multipla ITNO

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
19 окт. 10:27 , ,

FIAT MULTIPLA 1.9 JTD 6 sedista -99

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 17:41 ,

Fiat Multipla 1,9 JTD 105KS -99

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг. 17:19 ,

Fiat Multipla 1.9 jtd 105ks 6 sedista -01

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
26 мај 18:10 ,

Fiat Multipla -99 ITNO I MNOGU POVOLNO

1 799 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
01 мај 22:18 ,

Fiat Multipla -05

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 09:05 ,

Fiat Multipla -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 15:37 ,

Fiat Multipla -03

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
18 ноем. 18:57 ,

Fiat Multipla Benzin i Metan 6 sedista -04

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 19:11 , ,

Fiat Multipla -00

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 22:01 ,

FIAT MULTIPLA 1.9 JTD CISTO NOVO 100% UNIKAT -07

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток