Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

BMW , 7934
Audi , 170
Opel , 125
Peugeot , 89
Ford , 62
Renault , 59
Land Rover , 50
Seat , 49
Citroën , 44
MINI , 41
Fiat , 36
Toyota , 24
Nissan , 23
Škoda , 23
Alfa Romeo , 21
Mazda , 16
Hyundai , 12
Porsche , 12
Rover , 11
Kia , 8
Volvo , 6
Chevrolet , 5
Lancia , 4
Suzuki , 4
Jaguar , 3
Jeep , 3
Ssangyong , 3
Dacia , 2
Honda , 2
Acura , 1
Dodge , 1
GMC , 1
Lada , 1
Lexus , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Yugo , 1
Zastava , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Bmw,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Bmw | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 јул. 15:51
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  330  ·  Свети Николе

BMW E90 330xd LCI

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
11 јул. 18:08
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Велес

BMW F10 530D AUTOMATIC

16 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
05 јул. 16:56
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Тетово

BMW 118D 150KS EURO 6 F20 FACELIFT 2015/16

11 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 16:01 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW 118D 105KW Facelift-NAVI-PANORAMA

5 699 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 14:34 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 HDI BIZNIS LINE AVTO MIRO

16 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 14:27 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Илинден

BMW X5 3.5D 286HP XDRIVE FACELIFT 2011 [РЕГ/СЕРВИСИРАН]

17 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
Онлајн
Денес 14:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X4  ·  Скопjе  ·  Илинден

BMW X4 2.0D 190HP XDRIVE X-LINE AUTOMATIC EURO 6 2015

26 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 14:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Скопjе  ·  Илинден

BMW X3 3.0d xDrive AUTOMATIC FACELIFT 2014 EURO6

22 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 14:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Скопjе  ·  Илинден

BMW X3 F25 LCI 2.0d xDrive X-LINE FACELIFT 2015

20 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 13:43 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Скопје

DACIJA DACIA DUSTER RENAULT EXPRESION DIZEL 4X4 KUPEN MK

12 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 13:21 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X6  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW X6 3.0d 245 PS 8G-Tronic (8-Brzinski Menjac)

19 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW TIGUAN 2.0 TDI 4x4 Motion Klima - R_Line

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 12:42 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 12:42 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TIGUAN 2.0TDI 150ks DSG PERFEKTNA

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 12:41 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 11:55 Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT DUCATO 2.2 HDI KIPPER 3 STRANI KOMBE KAMJONETA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 11:50
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Струга

Avtomobil BMW 116D Racen Disel

6 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW POLO 1.6TDI 66KW PERFEKTNO

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 11:30
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Струга

Avtomobil BMW 520D Automatik Disel

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:26 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81kw COSMO SPORT

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 11:25 Авто плац Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

DACIA DUSTER 1.5dci 79kw PERFEKTNA

7 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 11:25 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.2 51KW PERFEKTNA

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 11:09 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW X3 2.0d-12-M-PAKET-X-DRIVE.Donesen od CH.

16 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:59 Автомобили  ·  BMW  ·  316  ·  Битола

BMW 316 Ti Compact 2003 - REGISTRIRANO - OEM Sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:51 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SKODA KAROQ 1.6 TDI BIZNIS LINE AVTO MIRO

17 200 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:50 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Grandland X  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL GRANDLAND X 1.5 HDI AVTOMATIK 2020 LED NAVI AVTO MIRO

15 600 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 10:49 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C5 AIRCROSS 1.5 HDI AVTOMATIK AVTO MIRO

16 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:49 Автомобили  ·  BMW  ·  218  ·  Тетово

BMW 218D GranTourer 150KS EURO 6 AUTOMATIC

12 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 HDI 2018 AVTO MIR0

15 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:47 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 HDI GT-LINE 2018 AVTO MIRO

18 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C4 CACTUS 1.5 HDI FEEL BUSINESS LED NAVI AVTO MIRO

10 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI ALLURE BIZNIS 2020 AVTO MIRO

18 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:34 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Куманово

BMW X1 2014 avtomatik 8 facelift

12 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:56 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.3CDTI 70KW PERFEKTNA

6 250 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 09:56 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 09:56 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 308 1.6HDI 85KW ALURE

9 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 09:56 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 09:38 Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Скопје

MINI COUNTRYMAN FACELIFT NAVIGACIJA 1.6D 90HP

10 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:08 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS EXCLUSIVE UNIKAT - 11..MT Auto

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 08:46 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

SEAT IBIZA 1.6 TDI 90 KS KLIMATEONIK PDC - 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Денес 08:41 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 530xd 4x4 LCI M-pack 2015

23 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 08:23 Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Тетово

BMW 520d 2016 dizel

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 08:21 Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Тетово

BMW 520d 2016 dizel

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 08:02 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.6CDTI 81KW Selection

10 499 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Денес 01:59 Автомобили  ·  BMW  ·  535  ·  Тетово

Bmw 535d 2010 299 ps

15 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:59 Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Скопjе  ·  Студеничани

Bmw f10 520d

13 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:57
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Куманово

Bmw 320d e46

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:22 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 318 1999 benzin

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 21:36 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 318 1999 benzin

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:57 Автомобили  ·  BMW  ·  740  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 740D XDRIVE 2018God

55 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 22:29 Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK

17 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 22:01 Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA YETI ADVENTURE 2,O DIZEL 4X4 DSG AUTOMATIC

13 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:59 Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA YETI ADVENTURE 2,O DIZEL 4X4 DSG AUTOMATIC

13 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Bmw | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

BMW Bmw Bmw bmw Bmw Bmw bmw bmw Bmw BMW

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации