Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Toyota | Supra

27 јун. 07:38 ,

Lexus SOARER 1UZFE JDM DRIFT Low Milleage V8 UGGEN

5 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток