Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Honda , 554
Renault , 15
Peugeot , 14
Toyota , 9
Opel , 8
Audi , 7
BMW , 7
Rover , 7
Seat , 7
Ford , 6
Škoda , 6
Nissan , 3
Citroën , 2
Fiat , 2
Mazda , 2
Chevrolet , 1
Dodge , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Subaru , 1
Volvo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор honda,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: honda | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 фев. 16:09
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL VIVARO 9SEDISTA DOLGA BAZA 1.6 CDTI BI TURBO145KS 6M/T

22 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
28 фев. 19:26
Линк
Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Карпош

Honda Civic 1.4 benzin/plin

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 фев. 12:41
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999

Вчера 10:58 Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Honda JAZZ 1.4VTEC ekonom TOP SOSTOJBA

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:49 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 150KS 4X4 HIGHLINE 2018G

25 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 07:17 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA ACCORD 2.2 I-DTEC,FULL,KAMERA,NAVI,ODLICNA SOSTOJBA

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 19:26 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Карпош

ИТНО Се продава Honda Accord 2.2 i-CTDi Executive

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 19:11 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA CR-V 1.6 DIZEL 88KW PROIZVEDENA 2015 GODINA

15 299 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda Civic 1.6D 120ks 2015g

11 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 15:25 Автомобили  ·  Honda  ·  Insight  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HONDA INSIGHT 1.3 Benzin-HYBRID Regis do 01/2025g

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 фев. 19:38 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Honda civic 2.2 i cdti 2007 god reg so full oprema CH

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 фев. 12:41 Автомобили  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
28 фев. 20:07 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN GOD -03 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 19:26
Линк
Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Карпош

Honda Civic 1.4 benzin/plin

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 11:49
Линк
Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Honda Civic 2.2

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 08:35 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Куманово

Otkup na vozila samo so MK tablici

27 фев. 11:29 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Велес

Honda CR-V 2.2i-DTEC 4x4-2013g-CONFORT

14 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
26 фев. 21:11 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT TERRACO 4X4 2.0 TDI 150KS DSG AUTOMATIC 2021G 80.000KM!

34 490 ЕУР

Година: 2021
Километража: 75 000 - 79 999
26 фев. 17:44 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Скопjе  ·  Скопје

TOYOTA CHR 1.8 HYBRID 122KS CENTAR 62.000KM!!

21 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 60 000 - 64 999
26 фев. 17:36 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Скопје

TOYOTA COROLLA 1.8 HYBRID 122KS EXECUTIVE 2020G 51.000KM!!

22 490 ЕУР

Година: 2020
Километража: 50 000 - 54 999
26 фев. 16:59 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 115KS ZEN SEDAN 2018G 93.000KM

13 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
26 фев. 09:34 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda Accord 2.2 ctdi 140 KS 2008god Avto M&S

6 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 08:28 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA SUPERB 4X4 2.0 TSI DSG SEQUENTIAL 280KS 88.000KM!

21 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
24 фев. 14:45 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Центар

Honda Accord 2.0 / 156 KS - PLIN / BENZIN

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 13:29 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.4 TSI 150KS DSG AUTOMATIC 2018G

13 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
24 фев. 12:33 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Скопjе  ·  Карпош

ALFA ROMEO MITO 1.6JTDM DNA 120HP

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
21 фев. 22:40 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Крива Паланка

HONDA CIVIC 2.2i-CDTI 140KS 6BRZINI PANORAMA NAVI MAKSAUTO

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 15:04 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.6 TDI 85KS STYLE 2019G VO TOYOTA SKOPJE

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
20 фев. 15:20 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI 150KS AUTOMATIK DSG ELEGANCE 2019G

18 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
20 фев. 15:18 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT KADJAR 4X2 ENERGY 1.5 DCI 115KS 6MT 2019G

15 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
20 фев. 15:09 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES C CLASS 180 1.5 PETROL 156KS PREMIUM 2019G

24 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
20 фев. 15:08 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS STYLE 2018/ 2019G

14 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
20 фев. 15:05 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TSI 220KS DSG AUTOMATIC HIGHLINE 2018G

25 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
20 фев. 15:02 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS COMFORTLINE 2019G DSG !!

15 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
20 фев. 15:00 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES A180 1.4 BENZIN 136KS STYLE NAVI 2018/2019G

22 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
20 фев. 14:57 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT KADJAR 4X4 ENERGY 1.6 DCI 130KS 6MT 2018G

17 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
20 фев. 14:55 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT KADJAR 4X4 ENERGY 1.6 DCI 130KS 6MT 2018G

17 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
20 фев. 13:04 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Скопје

TOYOTA CHR 1.8 HYBRID 122 EXECUTIVE HB 2019G

18 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
20 фев. 11:54 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 09:30 Автомобили  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Скопjе  ·  Бутел

Jeep Wrangler 2.8 Diesel 2016

350 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
19 фев. 09:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Fiesta 1.0 benzin 2015

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
18 фев. 16:09 Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL VIVARO 9SEDISTA DOLGA BAZA 1.6 CDTI BI TURBO145KS 6M/T

22 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
18 фев. 08:22 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Карпош

Honda Civic 1.4 benzin/plin

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 10:31 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda Civic 1.6d 120ks 2013g Pro avto market

10 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 07:46 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT MEGANE 1.0 TCI 115KS 6MT SEDAN 2021G 36.000 KM!

14 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 30 000 - 34 999
14 фев. 07:45 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.0 MPI 70KS STYLE 2018G VO TOYOTA SKOPJE

9 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
14 фев. 07:44 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL ASTRA 1.4 TURBO 125KS ESSENTA 2019G

12 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
14 фев. 07:43 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA CIVIC 1.5 VTEC TURBO 182KS SPORT PLUS 33.000KM!!

26 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
14 фев. 07:38 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 3008 1.2 PETROL 130KS ALLURE 2018 AKCISKA CENA

18 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
14 фев. 07:37 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS SPORTWAGON 2019G 89.000KM!!

10 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 85 000 - 89 999
13 фев. 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Охрид

HONDA CIVIC 2.2D 140 KS TYPE-R UNILAT NOV UVOZ - 07.MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 15:17 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.0 MPI 70KS STYLE 2018G

10 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 95 000 - 99 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување honda | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Honda honda Honda Honda Civic Honda Honda Honda honda honda honda

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации