Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Берово

Audi , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf,по категорија Автомобили,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf | Сите | Автомобили | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 авг. 17:26 Автомобили , Берово

Се продава AUDI A7 и GOLF 7 1.6 TDI

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
07 апр. 18:16 Автомобили , Берово

VW Golf 1993 dizel

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
03 авг. 16:07 Автомобили , Берово

VW Golf 3

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
30 апр. 10:08 Автомобили , Берово

Golf 3

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
24 јан. 11:40 Автомобили , Берово

WV Golf 1.6 TDI -15

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 16:23 Автомобили , Берово

VW Golf 4

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
11 мар. 17:50 Автомобили , Берово

VW Golf 5 2.0 105kw

3 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
17 окт. 12:25 Автомобили , Берово

VW Golf 4 benzin 1.4

1 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 авг. 12:43 Автомобили , Берово

VW Golf 5

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 јул. 15:33 Автомобили , Берово

VW Golf 5 FULL oprema Top Sostojba 2.0 tdi

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 19:58 Автомобили , Берово

VW Golf 5 2.0 TDI Automatic

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 20:03 Автомобили , Берово

VW Golf 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 14:26 Автомобили , Берово

VW Golf 4 1.9 TDI 110ks

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 18:43 Автомобили , Берово

VW Golf 4 1.9 TDI 110ks

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
27 мај 23:28 Автомобили , Берово

VW Golf 3 1.9 TDI

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
04 апр. 17:48 Автомобили , Берово

VW Golf

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
19 мар. 22:43 Автомобили , Берово

VW GOLF 4

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
13 мар. 16:07 Автомобили , Берово

VW GOLF 4

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
12 фев. 19:44 Автомобили , Берово

VW Golf 5 -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 дек. 13:36 Автомобили , Берово

VW Golf 4 tdi edition -05

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 14:16 Автомобили , Берово

VW Golf 3

1 400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
27 авг. 13:52 Автомобили , Берово

VW Golf 1 dizel -83

550 ЕУР

Година: 1983
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 18:16 Автомобили , Берово

VW Golf 4 TDI 90 hp -00

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
16 мар. 12:22 Автомобили , Берово

VW GOLF 4 90 KS KLIMATRONIC -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 14:49 Автомобили , Берово

VW Golf 5 -07

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
28 авг. 18:35 Автомобили , Берово

VW GOLF 2 -90

999 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 22:59 Автомобили , Берово

VW Golf 4 1.6 benzin plin -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 21:28 Автомобили , Берово

VW Golf 4 - 03

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf | Сите | Автомобили | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf Golf 7 GOLF golf Golf 4 Golf 4 golf 4 Golf 4 Golf golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации