Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 8657
Opel , 210
Audi , 183
BMW , 171
Peugeot , 97
Ford , 92
Renault , 85
Citroën , 67
Seat , 64
Fiat , 59
Alfa Romeo , 34
Škoda , 25
Toyota , 21
Mazda , 17
Nissan , 17
Hyundai , 13
Chevrolet , 11
Kia , 8
Dodge , 8
Volvo , 7
Suzuki , 5
Smart , 5
Jeep , 5
Lancia , 5
Honda , 4
Yugo , 4
Daewoo , 3
Porsche , 3
Chrysler , 2
Jaguar , 2
Rover , 2
MINI , 1
Lada , 1
Ssangyong , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Subaru , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор GOLF,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: GOLF | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 фев. 10:53
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

GOLF 5 1.9TDI

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
04 јан. 21:15
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Golf 6, 2009, 1.6 bifuel (benzin - plin)

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 12:05
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

WV Golf 6. 1.6 tdi. 77kw. 105 ks

7 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 11:58 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW(110KS) HIGH LINE 2009 GO TOP SOSTOBA

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:55 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volkswagen Golf VII 1.6tdi .105ks.14g.

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:00 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:58 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL MERIVA 1.3 CDTI.ECOFLEX 2011gAvto Niki

5 590 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:58 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

4 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vwolkswagen golf 6 1.6tdi dizel bluemotion

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 02:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VW Golf 7 1,6 TDI 2014

10 790 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава Golf 5 TDI 1.9

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 5 1.9 TDI

6 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:15 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL CORSA 1.2 80 KS SVAJCARIJA NOVA - 08.MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:49 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Скопје

PONUDETE KOLA DO 2.000E OPEL GOLF AUDI BMW .. SAMO SKOPJE

Вчера 17:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 77KW EDITION 2008 GODINA

5 799 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Golf 7 - 18god. 1.6tdi - 115ks

13 699 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

VW Golf 6 dizel 1.6

8 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Golf 6 1.4 TSI DSG 2009g

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:20 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Крива Паланка

Peugeot 508 1.5 bluehdi 130ks allure avtomatic led Vip Auto

21 400 ЕУР

Година: 2021
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:33 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Скопjе  ·  Карпош

ALFA ROMEO MITO 1.6JTDM DNA 120HP

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 5

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:59 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:24 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na avtomobili

Вчера 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.6.BRZINI 09.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 23:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кочани  ·  Македонска Каменица

Golf 7 1.2tsi 2013

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 21:24
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf 7.5 GTD 184 Ks -2017

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 18:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS -2009

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 18:15 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 1.6 TDI

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 17:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT-8 2.0 TDI 150 KS DSG KAMERA FUL-LED 2019 VIP AUTO

22 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

Peugeot 3008 1.5bluehdi 130KS manuel active busines Vip Auto

18 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев. 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

Peugeot 3008 1.5bluehdi 130KS manuel active busines Vip Auto

18 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев. 17:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT-8 1.6 TDI 120 KS DSG FUL-LED KAMERA 2017 VIP AUTO

19 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 16:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 7 2.0 DSG

1 МКД

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 12:49 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 11:19 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 78KW NOVA

9 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 10:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

GOLF 5 1.9TDI

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
23 фев. 08:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW.CONFORT LINE MODEL

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 08:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 77KW.HIGH-LINE MODEL

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 08:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW.CONFORT LINE MODEL 196500KM.

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 08:26 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 08:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 08:22 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Тетово  ·  Желино

Audi A6 2.7 TDI-ITNOO

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 08:20 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO R 1.5 DCI.FULL.NAVIGACIJA.AVTO NIKI

4 290 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 08:19 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT BRAVO 2.0 MJET.FULL.KLIMATRONIK.A.NIKI.

5 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев. 22:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Extra Golf 1.9 TDI Goal

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 19:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Golf 6

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 19:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 1.6 TDI 110 KS BLUEMOTION COMFORTLINE 6 BRZINI

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 18:41 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q7  ·  Охрид

AUDI S Q7 3.0 TDI 3X S-LINE PANORAMA MATRIX FULL- 17.MT Auto

50 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 18:11 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, 77 KW, SPORTBACK, PERFEKTNO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 18:09 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT ALTEA 1.9 TDI, STYLANCE, 2007, REGISTRIRANA+SERVISIRANA

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 18:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

Golf 1.2 TSI

8 000 МКД

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување GOLF | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf Golf 7 GOLF golf Golf 4 golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации