Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 3176
Opel , 130
Audi , 108
BMW , 76
Peugeot , 64
Renault , 62
Ford , 46
Seat , 44
Citroën , 42
Fiat , 28
Alfa Romeo , 24
Toyota , 16
Nissan , 13
Škoda , 12
Mazda , 11
Hyundai , 9
Kia , 7
Volvo , 6
Honda , 4
Suzuki , 4
Chevrolet , 3
Daewoo , 3
Lancia , 3
Jeep , 2
Smart , 2
Yugo , 2
Bugatti , 1
Chrysler , 1
Dodge , 1
Rover , 1
Ssangyong , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 4,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 4 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 апр. 10:44
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.6 TDI, MATRIX, 6 BRZINI, NAVI, KOŽA, REG+SERVIS

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 13:50
Линк
Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7.5 1.6TDI 115KS 2020g COMFORTLINE

14 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 22:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.6.2.0.TDI.110.KS.09 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 1.6TDI 105KS Hight-Line 2011 AUTO KODEKS

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

10 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks 2013g PANORAMA

6 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:58 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Куманово

Bmw x1 1,8 od 2011g. i Bmw 116d . Od 2013g.

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.09 GOD.AUTOMATIC.DSG.KAKO.NOVO.FULL

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.4.1.9.TDI.90.KS.00 GOD.KLIMA.REG.12.2024.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 07:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Куманово

Vw Touareg 3,0 tdi i Porsche cayanne 4,5i

7 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 12:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Golf 6, 2009, 1.6 bifuel (benzin - plin)

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
14 апр. 11:56 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 190 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
14 апр. 10:44 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.6 TDI, MATRIX, 6 BRZINI, NAVI, KOŽA, REG+SERVIS

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 21:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW POLO 1.4 TDI KLIMA - 2008 GOD

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 11:34
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Прилеп

se prodava Golf 5 United

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 09:23 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na avtomobili

12 апр. 08:59 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
11 апр. 15:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HITNO! GOLF 4 Benzinec 1.6

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 14:00 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 5 1.9TDi 105ks REG+SERV - 2005

4 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 12:04
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Штип

Golf 6

7 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 20:27
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Прилеп

se prodava Golf 5 United

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 10:09 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Golf V 1.9 TDI Sportline Avto Plac Dirala Avtomobili

4 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 21:27 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Golf VI 1.6TDI Highline Full oprema Registrirano 2011

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 13:50 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7.5 1.6TDI 115KS 2020g COMFORTLINE

14 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
05 апр. 20:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 6 2.0 TDI 2011GOD

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 18:30 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

Seat Leon 1.9 TDI 105ks stylance uvoz CH 2007 MT Auto

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 апр. 06:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf 5

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 14:48 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Охрид

CHEVROLET CRUZE 2.0D 150 KS STYLANCE NOVA - 11..MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 14:47 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 14:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIGUAN 2.0TDI 140KS 4MOTION NAVI XENON DVD- 08. MT Auto

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 14:21 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Охрид

BMW 118 D 122ks koza nov uvoz 2007 MT Auto

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 14:20 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Охрид

PEUGEOT 308 1.6 E-HDI 120 KS LED NAVI ALLURE - 16.MT Auto

9 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 14:20 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

SEAT LEON 1.6 TDI 110 KS STYLANCE 102000KM - 17.MT Auto

10 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
03 апр. 13:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

GOLF 5 1.9tdi 105ks

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 11:20 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 11:17 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Охрид

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS NOV UVOZ PERFEKTNA - 09.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 11:16 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 90 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 11:15 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 11:14 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS COMFORT UNIKAT - 12..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 11:12 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 11:11 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE NOV - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 11:07 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Охрид

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avantgarde koza 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 11:02 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

Mazda 3 1.6 HDI 90ks facelift unikat nov uvoz 2008 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 11:01 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Охрид

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 130000 KM NOVA - 07.MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
03 апр. 10:59 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Охрид

Hyundai I30 1.6 CRDI 90 KS facelift 160000km 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 10:59 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Охрид

Kia Ceed 1.6 CRDI 90 ks 120000km 08..MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
03 апр. 10:57 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS LED NAVI FEJSLIFT - 10..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 10:56 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

Fiat 500 1.2 70 KS 95000 km novo uvoz France 09.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
03 апр. 10:55 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Охрид

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
03 апр. 10:54 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Охрид

Toyota Yaris 1.0 70ks 160000km uvoz CH 2007 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 10:54 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Охрид

Suzuki Swift 1.3 DDIS 75ks 120000km nova 2007 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
02 апр. 17:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Охрид

Vw golf 4 1.9 Tdi 74kw 2003 pd motor 4x4

35 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 4 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf 4 golf 4 Golf 4 golf 4 golf 4 Golf 4 golf 4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации