Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Битола

BMW , 5
Fiat , 3
Opel , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Hyundai , 1
Renault , 1
Jeep , 1
UAZ , 1
Lancia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор mercedes,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: mercedes | Сите | Автомобили | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:45 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Битола

Се продава, може и замена со моја доплата

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
23 фев. 13:43 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Битола

Mercedes-Benz E 300

27 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 22:07 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Битола

MERCEDES C220 CDI 170KS. 9G-TRONIC (AMG LOOK)

27 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 19:28 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Битола

MERCDES GLK 220 CDI 170 KS FUL AVTOMATIK-SILJANOVSKI

13 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 19:04 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Битола

Mercedes C200cdi 115hp 2000g Pali/Vozi

1 799 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев. 15:55 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Битола

Се продава, може и замена со моја доплата

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
Онлајн
11 фев. 01:28 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Битола

MERCEDES 220 CDI COUPE AMG OD GERMANIJA

14 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 15:46 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Битола

Mercedes Benz C 220 blueTec avangarde

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
28 јан. 11:57 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Битола

Mercedes-Benz C220 cdi Avantgard

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 јан. 22:21 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Битола

MERCEDES A160 CDI 90KS. AVTOMATIK (AVANTGARDE)

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 22:53 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Битола

Mercedes ml 280

9 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 дек. 21:51 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Битола

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE *EURO5 2010/2011GOD*

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 20:14 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Битола

Mercedes Benz C 220-170ks-BlueTec Avangarde

1 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
26 окт. 13:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Битола

Mercedes E220 CDI CLASIC

4 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
23 септ. 12:18 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Битола

MERCEDES GLK 220CDI 7G-TRONIC (FACELIFT AMG LOOK)

18 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 22:01 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Битола

Mercedes w124

Година: 1988
Километража: 0 - 4 999
17 јул. 16:16 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Битола

Mercedes a 200

19 100 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
25 мај 14:29 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Битола

Mercedes-Benz C 200 cdi

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 21:38 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Битола  ·  Могила

Mercedes-Benz E220 dizel w212

11 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 15 000 - 19 999
12 мај 13:47 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Битола

Mercedes-Benz E300 de

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
14 апр. 12:54 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Битола

Mercedes-Benz C220 d AMG Line 9-G Navi Kamera Karbon F1 Koza

1 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 01:14 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Битола

MERCEDES CLA 200 7G-DCT

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 09:46 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Битола

Mercedes-Benz C 220CDI 170ks euro 5 facelift

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 15:13 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Битола

Mercedes Benz ML350

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
21 фев. 19:06 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Битола

Mercedes-Benz E 200 CDI

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
05 фев. 03:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Битола

Mercedes-Benz E-klasa 220 CDI avtomatik, 2005

7 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 00:18 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Битола

Mercedes-Benz C220 CDI avantgarde

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 01:16 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Битола

MERCEDES A160 CDI 7G-TRONIC AVANTGARDE

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 20:09 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Битола

Mercedes-Benz E220 CDI avangard

4 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 10:29 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Битола

Mercede Benz C 200 CDI 2011 avtomatik avangard

14 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 07:44 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Битола

Mercedes B180 CDI W245

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 23:36 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Битола

Mercedes-Benz C220 CDI

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 11:40 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Битола

Mercede Benz 280cdi avandgarde 7G 2007 evo

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 ноем. 20:04 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Битола

Mercede Benz E 280cdi avandgarde 7G 2007 evo

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 00:40 Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Битола

BMW

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999
27 окт. 18:14 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Битола

Mercedes ML 320 CDI

10 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 16:46 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Битола

Mercedes-Benz C 200cdi 2008

8 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 08:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Битола

RENT A CAR - iznajmuvam vozila - avtomatik i racen menjac -

25 ЕУР / дневно

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
13 септ. 09:14 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Битола

Spoler za mercedes w204

2 000 МКД

Година: 2013
Километража: 0 - 4 999
30 авг. 09:32 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Битола

MERCEDES GL 350

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
23 авг. 14:06 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Битола

Mercedes Benz ML 280 CDI 4x4 avtomatik

11 000 ЕУР

22 авг. 21:02 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Битола

SE PRODAVA MERCEDES BENZ ML 280 CDI AVTOMATIK; CENA: €11000;

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 13:57 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Битола

Mercedes-Benz C220 CDI 170ks avantgarde

8 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 21:14 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Битола

Mercedes Benz CLS 250CDI 7G tronic avantgarde

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 15:35 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Битола

SE PRODAVA MERCEDES BENZ ML 280 CDI 4x4 AVTOMATIK

12 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 јул. 14:01 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Битола

Merceds Benz E220 CDI avtomatik elegance novo vozilo

12 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
30 јул. 11:25 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Битола

MERCEDES CLS 350CDI AMG DESIGNO FACE LIFT-2010

15 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 20:34 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Битола

Uvoz na vozila od Amerika, po zelba na kupuvacot!

123 456 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
27 јун. 12:35 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 430  ·  Битола

Mercedes S 430

Година: 1999
Километража: 400 000 - 449 999
27 јун. 12:35 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 430  ·  Битола

Mercedes S 430

Година: 1999
Километража: 400 000 - 449 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување mercedes | Сите | Автомобили | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации