Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор GOLF,по категорија Автомобили,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: GOLF | Сите | Автомобили | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 апр. 11:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Golf 6 1.8 tsi 160konjski sili

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
12 дек. 17:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Golf 5

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
20 ноем. 11:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

VW Volkswagen GOLF 4 1.4

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
16 авг. 16:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Volkswagen Golf V (5) 1.9 TDI 77kw 105hp 2007 godina

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 22:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Volkswagen Golf V 1.9 TDI 77kw 2007

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 08:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Golf 7. 2017

22 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 05:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Golf 6 GTD

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
20 септ. 17:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 03:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 03:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 07:53 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 2.0FSI 4M

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
16 јул. 11:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

ITNO!!!Se prodava Golf 3

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 30 000 - 34 999
23 мај 18:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 13:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 4

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
30 ноем. 22:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

VW Golf 5 2008 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 10:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
17 ноем. 03:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 4 1.9TDI 90KS

1 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 09:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf3 1.9TDI

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 02:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf3 1.9TDI

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 02:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf3 1.9TDI

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 19:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf3 1.9TDI

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
02 окт. 12:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW GOLF 6 1.6TDI 105HP FULL OPREMA

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
21 септ. 19:12 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Citroen 2.0hdi cela god registriren klima raboti

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 23:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

GOLF 5 2.0 GT Sport 170 ks 2008

6 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 јул. 20:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Golf 2 !!!

1 100 ЕУР

Година: 1985
Километража: 150 000 - 159 999
18 јун. 19:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 5 1.9 -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
17 јун. 02:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Golf 5

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
15 јан. 21:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 5 1.6 Fsi

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
26 дек. 21:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW GOLF 6

5 199 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
18 дек. 20:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 5

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 22:42 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Peugeot 307 i SW Golf 3

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 02:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 4 tdi

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
26 јул. 12:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW GOLF 2

750 ЕУР

Година: 1985
Километража: 100 000 - 109 999
09 јун. 21:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 3 1.9tdi

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 10:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 5

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 21:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 5 1.4 55 kw

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
07 јан. 14:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

VW Golf 5 -08

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
29 дек. 21:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 5

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 10:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Golf IV

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 12:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

VW Golf -93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 19:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Golf 3

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 23:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 2.0 TDI 136 CARAT

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 јун. 07:46 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kalos 2006g PRODAVAM ili MENUVAM

1 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
17 мај 11:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

VW GOLF 7 1.2tsi

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
23 мар. 18:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 4

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 14:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 4 SDI

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 19:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 3 1.4 benzin

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 12:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf Karavan 1.9 tdi

6 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 22:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

VW Golf 4 1.9 116ks

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
21 ноем. 12:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

VW Golf 5

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување GOLF | Сите | Автомобили | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf Golf 7 GOLF golf golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации